KURUMSAL

Çalık Grup alt yapısı güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile Lavezzi markası altında modüller mutfak, kapı, gömme dolap, sürgülü dolap, vestiyer ve banyo gruplarını çağdaş ve modern çizgilerle tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 5000 m2 kapalı alana sahip tesisleri son teknoloji donanımlı ithal bilgisayarlı makine parkuru ile Çalık Grup estetiğin ve zerafetin merkezi olarak kabul edilen İtalyan tasarımını bünyesinde bulundurarak, imal ettiği ürünlerle farklı olmayı adaylıktan öte hedef olarak belirleyen Lavezzi markasını lanse etmeye 2005 yılında başlamıştır. Genişlemekte olan yurt İçi bayi ağıyla siz değerli müşterilerimize her zaman en güzeli, en özeli sunma gayreti içerisinde olan Lavezzi ürünlerini görebileceğiniz showroomlara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Günün getirdiğini değil, tarzı yaratmayı ilke edinen kaliteden taviz vermeden ürünlerinde estetikle fonksiyonelliği buluşturan Lavezzi ürünlerini hayatınızda yer verdiğiniz ilk günden itibaren ayrıcalıklı bir yaşama adım attığınızı hissetmeye başlayacaksınız.

Geniş ürün yelpazesi ithal mobilya aksesuarlarıyla rahatlığa ve sıradışı bir konsepte sahip olacağınız Lavezzi ürünleriyle buluşmak için sizleri en yakın bayilerimize kahve içmeye bekliyoruz.

Vizyon
Müşteri ihtiyaçlarını devamlı sorgulayarak, ihtiyaçlara yönelik yenilikçi hizmet ve ürünler geliştirerek, kaliteyi arttırmaya yönelik araştırmalarla, müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sürekli kılmak. Ve bu doğrultuda uluslararası çapta bir saygınlığa ulaşmak.

Misyon
Lavezzi, katma değeri yüksek mutfak ve banyo mobilyaları üreterek, hizmet ettiği tüm müşterilerine beklenenden fazlasını sunan bir firmadır.

© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır

© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır